Unibet poker

Poker Unibet Soft pokera na platformie Unibet jest bez wątpienia jednym z najlepiej działających na rynku. Możemy go w zaledwie kilka minut pobrać na nasz dysk twardy i cieszyć z przyjaznego wyglądu Unibet Poker.

W przypadku tego poker roomu na uwagę zasługuje przede wszystkim znakomita oferta turniejowa. Praktycznie co chwila mamy tutaj do wyboru masę turniejów typu Sit and Go czy różnego rodzaju Freerolle. Pod tym względem Unibet bije inne firm, które oferują możliwość gry w pokera, na łeb, na szyję.

Unibet Poker polecany jest osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z pokerem. Znajdziecie tutaj bowiem sporo niedoświadczonych graczy, których łatwiej będzie ograć aniżeli popularnie nazywanych, bardzo doświadczonych graczy tzw. sharks. Oczywiście nie polecamy wchodzić od razu na wysokie stawki, gdyż tam czają się, wspomniani wyżej, doświadczeni gracze, który czekają tylko na łatwy łup.


Oceń Poker Unibet:

3.83/6 - ocena 6 użytkowników Unibet

Zarejestruj się w Unibet

Bonus 500 EURO na pokera w Unibet

Oferta promocyjna prezentuje się tutaj bardzo dobrze. W ramach promocji startowej każdy z graczy może otrzymać aż 500 euro!

Oto poprawny schemat otrzymania bonusa powitalnego w Unibet Poker:

 1. Rejestrujesz konto na Unibet Poker. Bardzo ważne jest aby zrobić to szybko, gdyż oferta ograniczona jest czasowo i w każdej niemal chwili może zostać usunięta z serwisu.
 2. Wybierasz jaki bonus chcesz otrzymać. My proponujemy 500 euro, gdyż tylko wtedy uzyskasz maksymalny bonus, jaki oferowany jest przez Unibet.
 3. Rozpoczynasz grę stolikową i zdobywasz punkty VIP. Te z kolei przeliczane są na wypłacane Tobie pieniądze. Za każde uzyskane 3000 punktów VIP otrzymasz aż 50 euro bonusa, który automatycznie zostanie dodany do Twojego konta.
 4. Jeśli chcesz ubiegać się więc o maksymalny bonus i go otrzymać musisz uzbierać 30000 punktów VIP.
 5. Pamiętaj, że bonus musi zostać aktywowany maksymalnie do 10 dni po rejestracji w serwisie.
 6. Na wyrobienie bonusa masz aż 60 dni!

Zarejestruj się w Unibet

Plusy i minusy Unibet poker

 • bardzo wysoki bonus powitalny
 • możliwość gry w oknie przeglądarki oraz po pobraniu softu na dysk twardy
 • szkoła pokera, która dla początkujących graczy jest prawdziwą skarbnicą wiedzy
 • bardzo dużo odmian pokera, dzięki czemu każdy z graczy znajdzie interesującą pozycję
 • oferta turniejowa jest jedną z najlepszych na rynku, Unibet Poker co chwilę oferuje nam turnieje z dużymi pulami do podziału
 • możliwość zakwalifikowania się do turniejów Unibet Open, gdzie pule nagród sięgają kilkuset tysięcy euro
 • bezbłędnie działający support, który w razie ewentualnych problemów oraz razu służy nam pomocą
 • szybkie wpłaty i wypłaty, dzięki czemu, po pierwsze szybko rozpoczniemy grę, a po drugie będziemy cieszyć się z wygranych pieniędzy

 • brak