Aktualności Unibet

Unibet podnosi bonus powitalny do 200 PLN

Unibet zaktualizował swoją ofertę powitalną dla nowych graczy. W tej chwili jest to Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

czytaj więcej »

BetUp Unibet, czyli quizy w meczach "na żywo"

Unibet opracował zupełnie nową formę zakładów sportowych, czyli BetUp, gdzie gracze w trakcie meczów rywalizują ze sobą odpowiadając na zadane pytania. Ci, którzy zdobędą największą ilość punktów, wygrywają pieniądze z puli każdego spotkania.

czytaj więcej »

Kwiecień w zakładach Unibet

Bukmacher Unibet nie chce pozwolić swoim graczom na nudę i w kwietniu chce ich dodatkowo zmobilizować do obstawiania poprzez promocje sportowych wydarzeń lub nagrody w konkursach.

Od 23 kwietnia w katowickim Spodku odbędą się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Grupy A Dywizji I. W turnieju jako gospodarz zagra polska reprezentacja oraz pięć pozostałych drużyn: Słowenia, Austria, Korea Południowa, Włochy i Japonia. Zwycięzca turnieju awansuje do elitarnej grupy.

czytaj więcej »

Action Betting, czyli błyskawiczne zakłady

Unibet, by zyskać na atrakcyjności wśród graczy, poszerzył swoją ofertę zakładów live o model Action Betting, który cechuje się sporą dynamiką w grze live, a to pozwala na błyskawiczne zawieranie zakładów, jak i ich rozliczanie.

Unibet, obok takiego bukmachera jak bet365, należy do światowej czołówki zakładów "na żywo" poprzez ilość oferowanych zdarzeń do typowania oraz dodatkowe funkcje jak chociażby transmisje live z wielu meczów piłkarskich, koszykarskich czy tenisowych. Dzięki czemu gracz zawiera zakłady i ogląda wydarzenie sportowe w tym samym miejscu.

czytaj więcej »

Unibet powiększa ofertę zakładów bukmacherskich

Unibet by stać się atrakcyjniejszą alternatywą dla obecnych, ale także nowych klientów zdecydował się na poszerzenie swojej oferty poprzez kilka zmian zarówno w zakładach, jak i innych funkcjach. Czego można się spodziewać?

czytaj więcej »