Aktualności Unibet

BetUp Unibet, czyli quizy w meczach "na żywo"

Unibet opracował zupełnie nową formę zakładów sportowych, czyli BetUp, gdzie gracze w trakcie meczów rywalizują ze sobą odpowiadając na zadane pytania. Ci, którzy zdobędą największą ilość punktów, wygrywają pieniądze z puli każdego spotkania.

Innymi słowy, produkt BetUp Unibet to sportowy quiz, ponieważ bukmacher zadaje uczestnikom pytania do meczu, na które trzeba udzielić odpowiedzi z kilku możliwości do wyboru. Im więcej graczy zapisze się do wydarzenia sportowego, tym pula nagród jest większa.

Do gry można dołączyć w pierwszej lub drugiej połowie, bądź wykupić bilet na cały mecz. Ceny wejściówek wynoszą 5 euro i 10 euro. Dla początkujących są dostępne także turnieje za darmo z gwarantowaną pulą nagród!

Jak grać w BetUp?

By wejść do gry w BetUp należy posiadać konto w Unibet, a przed każdym interesującym nas meczem, trzeba wykupić bilet wstępu (za 5 lub 10 EUR). Gdy wraz z pierwszym gwizdkiem gra się rozpocznie należy odpowiadać na pytania zadane przez bukmachera, które mają formę quizu.

Przykładowe pytanie z BetUp: co będzie pierwsze w przedziale meczowym 01:00 - 04:00?

  • Gol
  • Faul
  • Aut
  • Rzut wolny
  • Rzut rożny
  • Nic

Na każde pytanie gracz ma 30 sekund na odpowiedź. Jednak warto odpowiadać szybko, ponieważ czas decyzji premiowany jest punktowo wg regulaminu:

Gracz zyskuje punkty za szybkość za każdą sekundę, której nie poświęci na podjęcie decyzji. Każdy gracz ma 30 sekund na odpowiedź. Jeśli gracz dla przykładu dokona wyboru po 19 sekundach, zdobędzie 11 pkt (30 odjąć 19) punktów za szybkość. Punkty za szybkość posłużą za podstawę do rozstrzygania wyników graczy o podobnych osiągnięciach.

(Instrukcja obsługi BetUp)

Ilość graczy zapisanych do danego meczu tworzy pulę nagród (podobnie jak w turniejach pokera). W regulaminie Unibet informuje, że po zakończeniu rywalizacji z reguły 25% uczestników otrzymuje nagrody finansowe na podstawie rankingu i ilości zdobytych punktów.

W BetUp można grać tylko za własne pieniądze, a nie przy użyciu bonusów.


BetUp, zakłady na żywo

Zarejestruj się w Unibet