Aktualności Unibet

Polak zwycięzcą Unibet Open Paryż 2012!

Unibet Open Paryż 2012 niewątpliwie przejdzie do historii polskiego pokera, bo po raz pierwszy triumfował w nim Polak! Turnieje Unibet Open chyba nie widziały bardziej uradowanego zwycięzcy niż Jarosław Barglik.

W pojedynku heads-up Jarek pokonał bardzo doświadczonego szwedzkiego zawodnika Kenta Lundmarka – mistrza turnieju EPT Barcelona. 1,5 godziny pełnego emocji pojedynku zwieńczyło ostatnie rozdanie, które ostatecznie przyniosło Polakowi zasłużone zwycięstwo. Emocje sięgały zenitu, kiedy Jarek postanowił szybko sprawdzić Lundmarka. Ten pokazał K - 5, przeciwko dwóm asom Polaka. Po krótkim oddechu znów zrobiło się gorąco i przez chwilę wyglądało na to, że Szwed może wrócić do gry, jednak zaraz wszystko stało się jasne. Jarosław Barglik został mistrzem Unibet Open Paryż 2012, uniósł swoje upragnione trofeum i zgarnął € 140.539!

To zdecydowanie najwyższa wygrana Jarka w turnieju live – jego dotychczasowa najwyższa nagroda to niecałe €3.000. Kiedy unosił trofeum, radość na jego twarzy, niezmąconej emocjami w czasie gry, nie była czymś co mogłyby wywołać jedynie pieniądze. Zaraz po turnieju, Jarek oświadczył, że pierwsza rzecz jaką zrobi to długa kąpiel – jednak jego przyjaciele i kibice mogli mieć dla niego inne plany na wieczór na paryskich ulicach.

Następny turniej Unibet Open Online odbędzie się 29 lipca, a już po wakacjach kolejny Unibet Open Live, tym razem w Londynie od 13-16 września. Satelity są dostępne na stronie Unibet, a na 5 urodziny, specjalna edycja na Karaibach – St Maarten w Grudniu 2012!


Unibet poker, Jarosław Barglik, Unibet Open Paryż 2012

Zarejestruj się w Unibet