Aktualności Unibet

Unibet powiększa ofertę zakładów bukmacherskich

Unibet by stać się atrakcyjniejszą alternatywą dla obecnych, ale także nowych klientów zdecydował się na poszerzenie swojej oferty poprzez kilka zmian zarówno w zakładach, jak i innych funkcjach. Czego można się spodziewać?

Mniejsza marża

Bukmacher zapowiada zmniejszenie marży na spotkania w najważniejszych ligach świata. Mowa o Lidze Mistrzów, Premier League oraz spotkaniach El Classico, a więc Real Madryt - C Barcelona. Unibet informuje, że marża bukmacherska zostanie zmniejszona do poziomu minimalnie 2,5% w meczach we wspomnianych ligach.

Zasada będzie obowiązywała na rynkach: zakłady na zwycięstwo (3-drogowe), podwójna szansa i DNB, czyli remis nie ma zakładu.

Kursy z zachowaniem najwyższego stopnia zwrotu będą ustawione najpóźniej o godzinie 10:00 w dniu meczowym.

 

Wyższe zarobki w 25 najważniejszych ligach

Zmiana marży dotyczyć będzie nie tylko wspomnianych wyżej lig. Gracze mogą liczyć na  większe zyski w aż 25 najpopularniejszych ligach.

Tak zmienią się marże:

  • W meczach La Liga (z wyłączeniem El Classico) marża wynosić będzie 4% (wcześniej 5%)
  • W meczach angielskiej Championship, Ligue 1, niemieckiej Bundesligi oraz włoskiej Serie A marża będzie wynosić maksymalnie 5% (wcześniej 6%)
  • W meczach szkockiej Premier League, oraz angielskich League One oraz League Two nowa maksymalna marża to 6%
  • Zmienia się również marża na australijską A-League, fińską Veikaussliga, włoską Serię B oraz Polską Ekstraklasę. Od teraz to maksymalnie 6%

 

Bezpiecznie w doliczonym czasie gry

Unibet poszerza swoją promocję związaną z meczami piłki nożnej. Gracze nie będą musieli się martwić o rezultaty spotkań w doliczonych czasach gry drugiej połowy. Jeśli wynik ulegnie zmianie, wówczas bukmacher zwróci stawkę do maksymalnej kwoty 400 PLN!

Promocja będzie dotyczyć meczów angielskiej Premier League, Ligi Mistrzów oraz La Liga. Oferta cashback będzie obowiązywać w zakładach bukmacherskich na rynki: Dokładny Wynik, Do przerwy/Wynik końcowy, Strzelec pierwszego/ostatniego gola. Takie ubezpieczenie to świetny bonus dla graczy typujących piłkę nożną, dzięki bonusowi typer będzie mógł zaoszczędzić sobie wyrywania włosów gdy w doliczonym czasie jego zespół straci decydującego gola.

 

Nowe rynki w ofercie

Bukmacher Unibet poszerza swoją ofertę o rozbudowę rynków rzutów rożnych oraz kartek w meczach piłkarskich. Od tej pory w meczach dostępne będą przynajmniej 24 różne zakłady związane z kornerami. Unibet zapowiada również wprowadzenie handicapów europejskich, jak i azjatyckich.

Rewolucją w zakładach będzie również poszerzenie oferty na kartki w meczu. Od teraz gracze będą nie tylko wskazywać, czy arbiter wykluczy zawodnika ze spotkania, ale również dokonany zostanie podział na drużyny, co zwiększy kursy i znacznie poszerzy możliwości typujących.

 

Handicapy azjatyckie

Unibet jeszcze szerzej otwiera się na rynki handicapów azjatyckich. Oferta zostanie poszerzona dla niższych lig oraz dla mniej popularnych rozgrywek.

W najważniejszych spotkaniach można spodziewać się nawet 45 różnych linii na każde spotkanie. Uwzględnione zostaną także pierwsze połowy pojedynkow.

 

Zmiany w LIVE

Bukmacher w kolejnym sezonie będzie oferował swoim graczom wiele transmisji video z pojedynków najlepszych lig świata. W ofercie bukmachera znajdą się: La Liga, Serie A, rozgrywki pucharowe w Anglii oraz Eredivisie oraz inne mecze międzynarodowe.

Firma zapowiada stopniowe powiększanie oferty LIVE. W kolejnym sezonie rynki będą tworzone automatycznie, co znacznie skróci czas oczekiwania na kursy podczas trwających wydarzeń.

 

Nastawieni na gwiazdy

Fani wielkich gwiazd światowego futbolu będą mogli sprawdzić się w przewidywaniu zagrań swoich ulubieńców.

Od czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów Unibet wprowadzi szereg specjalnych zakładów bukmacherskich dla piłkarzy pokroju Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo. Użytkownicy będą mogli zakładać się między innymi o ich gole, kartki oraz sposoby zdobywania kolejnych bramek.

 


niska marża, bonus ubezpieczenia, handicapy azjatyckie, zakłady na żywo

Zarejestruj się w Unibet