Aktualności Unibet

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska olimpijskie w Londynie odbywają się już po raz trzydziesty w historii nowożytnej. Angielska stolica będzie jedynym miastem, które organizowało tą imprezę w obecnej formie trzykrotnie, poprzednio w latach 1908 oraz 1948. Oficjalna inauguracja odbędzie się 27 lipca, a ceremonia zamknięcia będzie miała miejsce 12 sierpnia. W obecnej chwili 154 kraje zapowiedziało swój udział w igrzyskach.

Wyścig do podium to szansa na uczestnictwo dla każdego na dumne reprezentowanie naszego kraju w rywalizacji z graczami z Bułgarii. Polska niedawno zwyciężyła w finale Ligii Światowej rozgrywanym w Sofii i po raz kolejny obie ekipy zmierzą się w jednej grupie podczas turnieju Igrzysk w  Londynie. Czytaj typy na Igrzyska Olimpijskie  ekspertów. Kibice w obu krajach w tej dyscyplinie upatrują swojej największej szansy na podium. Konkurs ten nie dotyczy tylko siatkówki, ale na dowolne zakłady na Igrzyska w Londynie, bez względu na to jaki jest Twój ulubiony sport.

Siatkówka mężczyzn jest obiektem sporych nadziei. Zdaniem byłego trenera reprezentacji, Daniela Castallaniego, polscy siatkarze mają duże szanse, by stanąć na olimpijskim podium. Choć głównymi faworytami są Brazylijczycy, to Castellani zauważył, że ich zespół nie jest aż tak mocny jak 2-3 lata temu.

Polskę będzie wobec tego stać na rywalizację o medal. Dużo szans jest również w kajakarstwie oraz w żeglarstwie. Największą nadzieją jest kajakarka Marta Walczykiewicz, która będzie startować w 'jedynkach' na 200 metrów, oraz Piotr Siemionowski, startujący w tej samej kategorii. W żeglarstwie najwyższe szanse ma Przemysław Miarczyński, startujący w klasie RS:X, który może z pewnością mieć nadzieję na srebro.

Wykorzystaj bonus startowy 150 PLN w Unibet na obstawianie Igrzysk w Londynie bez ryzyka.


zakłady bukmacherskie,Igrzyska Olimpijskie, Unibet bonus

Zarejestruj się w Unibet