Aktualności Unibet

Zakłady sportowe Unibet

Przed nami kolejne spotkania Primera Division. Już w czwartek, trzecia w tabeli Malaga spotka się z Villarrealem. Malaga nie może zwolnić tempa jeśli chce utrzymać swoją bardzo ważną pozycję. Patrząc na statystyki Villarrealu jest to zadanie pozornie łatwe. Jakie będzie rozstrzygnięcie? Obejrzyj mecz w Unibet TV.

Ruszyła faza playoff NHL! Co noc czekają nas niezwykle widowiskowe mecze i niezapomniane emocje. Już w nocy z czwartku na piątek NY Rangers zmierzą się z Ottawa Senators. Drużyna z Nowego Jorku zakończyła sezon zasadniczy wyżej od Senatorów, ale Ci pokonywali Rangers w ostatnich meczach. Stawiaj z nami zakłady podczas trwania spotkań!

W piątek, w 26. Kolejce EkstraklasyKorona Kielce przyjmie u siebie drużynę Zagłębia Lubin. Korona nie wygrała z Zagłębiem od czasu sezonu 1991/92. Czy uda się odwrócić niedobrą passę? Zadanie tym trudniejsze, że drużyna z Lubina jest w bardzo dobrej formie. Stawiaj zakłady!

Przed nami kolejne spotkania Primera Division. Już w czwartek, trzecia w tabeli Malaga spotka się z Villarrealem. Malaga nie może zwolnić tempa jeśli chce utrzymać swoją bardzo ważną pozycję. Patrząc na statystyki Villarrealu jest to zadanie pozornie łatwe. Jakie będzie rozstrzygnięcie? Obejrzyj mecz w Unibet TV


zakłady bukmacherskie, sport, obstawianie sportu

Zarejestruj się w Unibet