Aktualności Unibet

Zgarnij 4000 tys lub 100 zł za pojedyńczy zakład!

Postaw z Unibet! Po długiej przerwie wracamy do typownia na Ekstraklasę! Grając w Unibet możesz zarobić sporo dodatkowej kasy! Tylko w ten weekend masz szansę na dodanie nawet 4000zł do swojego konta! Cztery mecze to cztery szanse dla Ciebie na wygranie dodatkowych pieniędzy! A jeśli okażesz się naprawdę 'pro' dostaniesz od Unibet 4000zł bonusu! Przeczytaj więcej i bierz się za typowanie!

Wytypuj dokładny wynik spotkań  Lech Poznań - GKS Bełchatów, Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków i Górnik Zabrze - Legia Warszawa, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 35zł wygra, dostaniesz od nas dodatkowe 100zł bonusu, za każdy zakład!
Stawiaj pojedyńczo lub w typie multi! Tylko od ciebie zalezy jak to zrobisz!

Jeśli poprawnie wytypujesz wynik wszystkich spotkań - DOSTANIESZ OD NAS 4000zł! Taka okazja nie zdarza się codziennie!

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste,a wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!
Pamiętaj, że tylko Twój pierwszy zakład na każdy z tych meczów będzie się liczył do promocji!


Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny  wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Lech Poznań - GKS Bełchatów, Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków i Górnik Zabrze - Legia Warszawa w nadchozdący weekend
 
Minimalna stawka 35PLN.

Nagroda w wysokości 100zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 72 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

Tylko Twoj pierwszy zakład na poprawny wynik będzie liczyl się w obydwu promocjach!

Bonus musi zostać obrócony 1-krotnie przed wypłatą z konta

Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!


Ekstraklasa, Lech Poznań - GKS Bełchatów, Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków i Górnik Zabrze - Legia Warszawa, promocje

Zarejestruj się w Unibet